Veshje sportive

Shitet nga: Toni 01 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Veshjet sportive per Motoqikleta/Motorista jan nga Gjermanija te reja te pa perdorura dhe jan origjinale nuk jan fallc siq mund te shihen ne foto dhe jan te cekura nr madhsis
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim