Shes koferat per udhetim nga Amerika

Shitet nga: Ekki 04 Mar 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Shes 7 kofera per udhetim 4 te medhenj dhe 3 te vegjel jan te ardhura nga Amerika te gjitha te medhenjet kan vend te madh per rroba si dhe per gjera te tjera jan shum te shfrytezueshem....qdo kofer i vogel kushton ka 30 euro ndersa i
Koferi i madh i ziu me firmen Amaro kushton 60 euro ndersa qanta sportive e madhe kushton 50 euro me firmen Pathfinder ..ndersa koferi i madh ngjyr te kaltert kushton 50 euro me firmen Delsey ...nese i merrni te gjitha athere ka zbritje 😉
Per me shum informata na kontaktoni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim