Fustan i stilit oriental

Shitet nga: ermal 27 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e gjate i cili eshte punim dore dhe eshte i ri dhe i paperdorur asnjehere..cmimi 200 euro. per me shume kontaktoni nr e telefonit 049656545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim