Fustan nusërie (vellë)

Shitet nga: Egzon 27 Gsh 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Fustan nusërie (vellë) nga marka Jovani.
Ësht vetem një her e veshur ne diten e dasmes dhe nga ajo dit osht e paketuar dhe e paperdorur .
Qmimi si nbas marveshjes
Qmimi i blerjes ka kushtuar 1700€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim