Fustana elegant dhe solemn nga Suedia

Shitet nga: Butiku Rina Prishtine dhe Drenas 08 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Butiku Rina me dyqanet ne Prishtine dhe ne Drenas ju ofron Fustana elegant dhe solemn nga brendet e modes Suedeze .Fustana unik qe te jeni e veqant ne festen tuaj .Cmime shum te lira na vizitoni ne dyqanet tona ne Prishtine ose Drenas .Mund te na ndiqni dhe te na shkruani ne fb/butikurina .Tel:049195076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim