Fustane

Shitet nga: Milot 02 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Fustanet janë shum te mira dhe jan 20 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim