Kepuc per femna me shumic

Shitet nga: kepuc per femna 27 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Kepuc per femna mund te vishni dhe naj koh.

Numrat jan prej 34 deri 38.

Per me shum info kontaktoni viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim