Kepuce per femra numer 44

Shitet nga: Besa 28 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shesim nje pale kepuce dhe nje pale qizme per femra numer 44 nga Zvicra. Te dy palet jane te reja.
Cmimi kepuceve 25Euro
Cmimi qizmeve 35 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim