Komplete solemne nga materiali zhozhet

Shitet nga: ermal 22 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
shitet kompleti nga materiali zhozhet ngjyre e gjelbert e mbyllt i kombinuar me gur dhe elemente tjera.. cmimi 110 euro.. per me shume kontaktoni nr e telefonit 049656545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim