Patika per femra

Shitet nga: Faton 24 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Patika per femra te ardhura nga Belgjika
Jane te reja te paperdorura per shkak te nr
Nr40 dhe nr 39
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim