Rroba Second Hand me kilogram nga Europa (Itali,..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rroba te perdorura 15 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Rrobat jane te ndara ne klasa te ndryshme te pastrume dhe te hekurosme. Cmimet varojne nga klasa e Rrobave k per me shume na kontaktoni permes e-mailit ose telefonit. Rrobat jane nga e gjtihe europa te cilat jane te miksuara dhe ne perfundim nxjerrin nje produkt mesatar per tregun kosovar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim