Shiten Shtikullat

Shitet nga: xx 15 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shiten Shtikullat nr.40 komplet 50 euro ose veq e veq..
Shtikullat e bardha dhe tzeza ne foto veq 15 euro ni par,te tjerat ka 8 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim