Vell

Shitet nga: Ina 25 Tet 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes vellen me cmim shum te arsyeshem, sepse eshte firmo e dizajnerit te njohur te fustanave te nuserise San Patrick,modeli I vitit 2012,eshte blere ne Sposa me
cmim 1200€,e perdorur vetem
diten e marteses,nuk eshte
pastruar asnjehere.
ka ngjyre krem te hapur me shume nga e bardha eshte e punuar nga 5 lloje te materjaleve:
materiali i siperm eshte i gjithi me qipk ose yrnek dhe gur te QEPUR,
JO te ngjitur me ngjist, eshte stil Classic qe nuk del nga moda,
nr. 42 dhe ka korset shtrengues,
te bashkangjitur me kete cmim
ka tufen me gjyla te kuqe
dhe dorza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim