Velle nga amerika

Shitet nga: Lina 28 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes vellen nga amerika vellja osht perdorur vetem niher osht rujtur dhe shum e bukur duket ju mirpresim te na kontaktoni ne ket numer 049842352 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim