Veshje,kepuce

Shitet nga: Private 16 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Shes pallten dhe kepucat te dyja ose te ndara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim