fustane

Shitet nga: Zoja 03 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Fustana solemn dhe shume veshje tjera per femra nga Amerika...me qe kan mbetur edhe ca modele te gjitha ipen nga 10-20 euro copa ...

Gjindemi ne Peje......

modet jan edhe ne facebook
https://www.facebook.com/pages/Unique-Fashion/586941434713419?sk=info&tab=page_info
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim