shitet

Shitet nga: visar 31 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
shiten 10 fistona te nuseve tepa perdorur fustanat jon te importuar nga jashte dhe jon te modelit te mire. kush eshte i interesuar ka dhe mundesi ndrimi me ndonje veture apo ndo nje send qe me konvenon flm per mirkuptimin
kontakti. +386-49-133-605.viber
kont, prej ores 8;00 deri 22;00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim