vella ne shitje dhe ipet me qera

Shitet nga: vella 29 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për femra
Vella shitet dhe ipet me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim