Goretex Çizme Dimri te reja LOWA RENEGADE GTX MID!

Shitet nga: Agon 04 Jan 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Standarti Goretex eshte standarti me i fort per kpuc dimri, dhe te papërshkueshëme nga uji dhe jan te nje marke shum te madhe dhe jan bler ne gjermani por me duhet ti shes se numri shum i madh per kemben time!
Cmimi i tyre te reja sa jan bler eshte 200 euro , por me cmim mat vogel puna shqiptarve filmagji i lo, qe faqja e tyre shikojeni vet cfare jon :) NR I TYRE
ESHTE 45.
http://www.rei.com/product/789686/lowa-renegade-gtx-mid-hiking-boots-mens


Kontaktoni edhe ne Viber +38649222534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim