JAKNE

Shitet nga: totti 24 Jan 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   7 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jakne TE REJA / paperdorme /per dimer,,,,ngjyra te zeza dhe kalter,,,numrat M...L...XL,,,,,,jane afer 40 copa,,,,jan te pershtatshme per vjeshte dhe dimer..kush i merr krejt normal ka lirim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim