Jakne Michigan per vjeshtë!!shum lir!!!

Shitet nga: Jakne Michigan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen sportive MICHIGAN-origjinale, e ardhur nga Amerika,eshte shum pak e perdorur,shiko fotot-madhesia (M-L).
Eshte shum e leht-e nxeht dhe shum e mir per vjeshte,sidomos per ata persona qe perdorin gardarob sportive!

Info: 049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim