Jakne origjinale

Shitet nga: Jakne 26 Pri 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen nga Gjermania.Eshte fare pak e perdorur.
E pershtatshme per stinen e vjeshtes dhe pranveres.
Numri M.
Cmimi sipas marreveshjes.
Telefonat: 049/398309 ; 045/301-807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim