Kepuca

Shitet nga: besnik 13 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
shes keto kepuca qe shihen ne foto jane shume te mira dhe te ruajtne vetem ni sezone jane bajt ne gjermani jane originall shihet edhe firma .Arsyeja e shitjes mi ka pru vllau bashk me to edhe do tjera .Nr i ketyre eshte 42 jane shume te pershtatshme po thuajse te reja.Bej ndrim edhe me telefon mirpo me ndrim cmimi eshte 70euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim