Nike Kopaqke

Shitet nga: Nike 15 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kopaqke nike original. Jan te ardhura nga Gjermania. Jan ngjyr te kuqe dhe nike te bardh . Numri i tyre esht 38.5. Nese jeni bleres serioz mujm mja bo ma lir.Ju mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim