Pantallona të lekurës për motoçiklista

Shitet nga: neti 14 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
pantallonat te lekures per motoqiklista nr-50 mjaft kualitative dhe te pershtatshme, posaçerisht të dedikuara për motorista, nuk jane perzierje e lekurave por origjinale,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim