Patika, Kepuca nga Gjermania

Shitet nga: Egon 04 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten 1 par patika nr. 39, dhe dy par Kepuca per dimer nr. 44, jon te ardhuna nga Gjermania shum pak te perdorne si te reja, jon origjinal mall gjerman, qmimet jan ne foto te vendosura

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim