Patika Nike origjinal nga Gjermania

Shitet nga: Almin 12 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
I shes kto patika pak te bajtum, si te reja jan, nga modelet mat fundit, shum kvalitativ dhe pershtatshem, jan numer 42.5 dmth 42 e gjys, qmim osht i fundit dhe i padiskutushem
Kontakt: +38649557005 viber & whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim