Patikat nr 42

Shitet nga: Nike 03 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patikat e basketit nr42 pothuajse te reja shkaku qe pi shes osht qe po
Mbin tvogla ju mirpresim mund te kontaktoni ne whatsap dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim