Sallomon

Shitet nga: sallomon 11 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten qizmicet rezistente ndaj ujit GORE TEX firmes SALLAMON,per femra dhe meshkuj patika dhe atlete firmes NIKE,REEBOK,PUMA, gjithesej jon 27 par patika dhe 4 par qizmice jan te reja i shes komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim