Shes jaknen origjinale te markes ZARA

Shitet nga: Jakne 26 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknen nga Gjermania e markes ZARA.E paperdorur.
Numri XL.
E pershtatshme per stinen e vjeshtes dhe pranveres.
Cmimi sipas marreveshjes.
Telefonat: 049/398309 ; 045/301-807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim