dorza dhe kepuc ne shitje

Shitet nga: ***** 22 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
shes dorza dhe knepuc per femra dhe meshkuj te po sa ardhura nga jasht per me shum mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 049460814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim