kepucet ne shitje

Shitet nga: besi 17 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
shes kepucet e dimerit te cilat jane te reja vetem pak i kom perdor sepse sme eshte pershtatur numeri .Kepucet jane originall dhe numri i tyre eshte 44 mirpo jane shume te pershtateshme dhe jane te ardhura nga amerika para pak muajsh .

mundesi ndrrimi me tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim