patika me thepa nr 40

Shitet nga: denat muliqi 31 Jan 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
patika me thepa jan te ardhura nga gjermania
firma puma jan ne gjendje te mir dhe shum pak te perdorura nuk mund ti perdor me keshtu qe duhet ti shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim