ADIDAS

Shitet nga: Kastro 06 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
*Shes patikat origjinal nga Adidas

*Patikat janë të blera ne dyqanin e Adidas në Norvegji

*Janë të madhësisë 34, komode dhe shumë të rehatshme.

*Për më tepër informata:049221208---Viber-+38649221208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim