Shes Rrollera ose nderroj

Shitet nga: Xxx 24 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
shes rrolerat jan numer 42 ja shum pak te perdoura keto behen eshe kepuc shihen edhe ne foto. viber dhe whatsap. +37745383923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim