Shes maica me shumic

Shitet nga: Xhevat 18 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
Shiten maicat dhe bluza me shumic, cmimi 60 cent, ose edhe me marveshje.

044 552 320
049 202 105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim