likuidim malli / veshmbathje

Shitet nga: Fisniki 21 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Unisex
shesim te gjithë mallin qe kemi ne dyqan , rroba per fmi , gra dhe burra, jane rroba te dores dyte te ardhura nga zvicrra.
meqense nuk kemi njeri tonin qe mundë ta vazhdojmë aktivitetin na duhet ta shesim te gjithe mallin.
afersisht 2000 artikuj
qmimi 1000E.

shesim inventarin : Garderoba janë te mira dhe te forta
per me shumë detaje munde te shifni ne butik jan te gjitha.
nese dikush eshte i interesuar me vazhdu aktivitetin mundë ta merrë lokalin qe eshtë me qira.
Rruga mbreteresha Teutë kati i dytë -Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim