Agregat 75 KWA motor te MANIT SHUM NE GJENDJE TE..

Shitet nga: Faik 14 Krr 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Agregat 75 kwa 044165995.
Bej dhe ndrrimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim