Aparati per persona me degjim te dobësuar

Shitet nga: emine 10 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes aparatin me dy ndegjuese për personat me dëgjim të dobësuar. Aparati është i papërdorur dhe si në foto. Aparati është i firmes së njohur ReSound. Çmimi është sipas marrëveshjes dhe mund të negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim