Aparatin e larjes me 250 bar shtypje

Shitet nga: Shkelzen 17 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Aparati i lamjes eshte ne gjendje shume te mire,eshte prodhim gjerman,eshte me uje te nxehte dhe te ftoft dhe me shampon,ka shtypje deri ne 250 bar, eshte i parapara edhe per larjen e mjeteve te renda dhe atyre bujqesore,qmimi sipas marreveshjes,per me shume informata na kontaktoni ne numrin tim : 044 138 189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim