Babagjyshi ne shtepit tuaja.

Shitet nga: Laurant 08 Dhj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Ho-ho-ho,

Surprizoje femiun tuaj me babadimrin ne shtepi.
Dhuratat jane kryesisht ushqimore.
Qellimi osht surpriza,dhurata, knaqesia e femiut tuaj.

Me Fotografi dhe Kalendar + 1.5 Euro mbi cmimin e dhurates qe eshte 5 Euro.

Cmimi eshte per person

Nr te tel.
049381611
049112215
049707082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim