Balla te sanes

Shitet nga: Skender 03 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Shes balla te sanes, cmimi 3euro, ballat jan te medhenje mbi 80cm deri ne 100cm. dhe jane te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim