Bicikleta

Shitet nga: agim 23 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes bicikleten te firmes CRONICE ne gjendje shum te mire, me diska me glicerine, gomat e reja, amordizerat e ri.
Si dhe bicikleten tjeter BMX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim