Biciklett

Shitet nga: Kastriot 05 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Biciklett ngjendje treegullt pa as nje defekt Biciklt 26 federa para dhe mbas. pjest shimano me diskun para dhe mbas e sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim