DYER DHE DRITARE

Shitet nga: AVDI 01 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
JANE TE PERDORURA 14- DRITARE 80X140, 2- 80X220, 2- 50X50 , DHE NJE DERE E HYRJES 105X200 ME QMIM SHUME TE ARSYESHEM 200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim