Dru ahu dhe qarri

Shitet nga: trimi 21 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
She's 5 metra dru ahu ka edhe qarr he to qmimi sipas marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim