Drure

Shitet nga: Roni 14 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 15 m dru
Drure te perzier,arre,molle,lajthi dhe shelnje
380 euro tgjitha bashke siq po shifen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim