Far per Pasat 3BG

Shitet nga: Luan 20 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Fara origjinal per Pasat 3BG
Farat jane ne gjendje te mire dhe origjinal
80€ komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim