Gjenerator 185kw

Shitet nga: agim 23 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
osht ne gjendje te rregullt, shum pak I perdorur, me shtepiz dhe me rezervar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim