Goma me bandasha komplet me DISKA per bicikletë

Shitet nga: Dukagjin 05 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Shes dy goma me bandasha me DISKA komplet para dhe mbrapa per biciklete
Jane te perdorura por ne gjendje te rregullt pune
Kontakti: 049 490 430 + Viber ose Whatsapp
Çmimi pak i diskutueshem


ETIKETIME: Bicikleta Iphone Samsung Tablet Laptop Ipad Celular Vetura Mercedes Golf Passat Audi Peugeot Mitsubishi Citroen Renault Bmw Shtepi Truall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim